DEUTSCH TÜRKÇE ENGLISH

Kapadokya'da Küçük Kaya Otel

ASMALI CAVE HOUSE

.


İNCE AYRIMA BEKLİYORUZ

Tarihi ve modern tasarımların kombinasyonunun en iyisiyle zamanda geri giderek lüksü yaşayın!
Ferah ve rahat süitlerimiz sizi evinizde hissettirecek!
Otelimizin servisi sizi özel hissettirecek!
Kapadokya sizi başka bir dünyaya götürecek!

UMULMAYANI UMUN

Süitlerimiz şık ve zevkli tasarımlarla dekore edildi, kendinizi yaşayan tarihin içinde hissedeceğiniz bütün kombinasyonlarımız sizin konforunuz için.
Üç süitimiz de salon ve mutfağa, ayrıca geniş yatak odalarına ve görülmemiş banyolara sahip, hepsi de kayalarda ya da gelenekseler kemer odalarda.
Özel teraslardaki gizliliğe ve muhteşem manzaralara garanti veririz.

Fotoğraf: Süit Kaya Odalar ASMALI CAVE HOUSE Kaya Otel, Kapadokya
Fotoğraf:  Suit Asmalı Odalar ASMALI CAVE HOUSE küçük Kaya Otel, Kapadokya
Fotoğraf: Suit Asmalı Odalar ASMALI CAVE HOUSE küçük Kaya Otel, Kapadokya

Living in Caves
            ...with style

Tatilinizin farklılığını yaşayın...EŞSİZ TARİHİ KAPADOKYA EVLERİNİ KEŞFEDIN

Kapadokya kesinlikle nefes kesici, görülmemiş manzaralarıyla ve geleneksel kaya evleriyle bilinir.
Romantizmi ve macerayı aynı anda yaşayabileceğiniz eski zamanlardan kalma bir kasabadaki evde kalarak, içinde inanılmaz kayalardan oluşan peri bacalarının etkileyici manzarasının size unutulmaz tecrübeler kazandıracağı bir tatil geçireceksiniz.
ASMALI CAVE HOUSE, 150 yıllık eşsiz orjinalliği korunarak muhteşem bir şekilde restore edildi.
Kemerli odalardaki geleneksel dekorların yanında kaya odalardaki detaylar eski zamanlardan kalma karanlık, yeraltı mekanlarındaki şarap depoları tamamen kendi tarihini yansıtır.


SERVİSİMİZ

Misafirlerimizin isteklerine uygun, ihtiyaçlarına göre özel servis sunuyoruz ;
Bu anlamda, süitlerinizde hazırladığımız kahvaltılarla rahat ve zevkli bir güne başlayacağınıza garanti veririz. Odalarda kablosuz internet ve televizyon var. Yabancı ülkelerden gelen misafirlerimize herhangi bir zamanda odalarından ya da Kapadokya’nın eşsiz güzellikteki vadilerindeki turlarından bize ulaşabilmeleri için cep telefonu veriyoruz.

Otelimizde konakladığınız her gün unutulmaz deneyimler yaşamanızı istiyoruz. Bunun içinde, Kapadokya’nın büyüleyici ve inanılmaz güzelliğini keşfedeceğiniz tur proğramları hazırlıyoruz. Tabiî ki bu planların en önemli faktörü sizin zevkiniz ve istekleriniz! Çocuklu aileler, macera ve yürüyüş tutkunları, amatör fotoğrafçılar, tarih severler, aynı zaman da dinlenme ve ilham arayan konuklarımız, Kapadokya’da aradığınız her şeyi bulabileceksiniz.ZİYARETÇİ DEFTERINDEN

Konaklamamız süresince göstermiş olduğun yakınlık ve güler yüz için canı yürekten teşekkür ederiz. Senin ilgin ve yardımların  olmasa da biz yine Kapadokya’yı gezerdik ama yapacağımız gezi bu nedenli keyifli ve özel olmazdı... İyi ki ülkemize yerleşmiş; Asmalı Cave House’u açmışsın ve İkbal ile birlikte çalışıyorsun. Eminim İkbal olmasa da Asmalı Cave House’un bir parçası eksik kalırdı. Her şey için tekrar teşekkür ederiz, ellerinize, gönlünüze sağlık. Esma, Göçken, Göksu, Ahmet Emin, Şerafeddin Ceceli

Kapadokya'ya ilk gelişimiz. Doğanın olağanüstü, insanların bu koşullara uyum sağlamak için, yaşamak için geliştirdiği, yaşam ve yaşamaya yönelik, tüm şeyler bizleri gerçekten etkiledi. Üstelik ASMALI CAVE'in beklentelerimizin üzerinde bulduğumuz dekorasyon ve komforu bizleri dört gün boyunca çok rahat ettirdi. Ev ortamında tatil bu olsa gerek, ev sahibemiz konumundaki Ikbal Hanım olağanüstü yardım severliğine de değinmeden geçemeyeceğiz. Teşekkürler Evelyn, tebrikler özgün tasarım ve dekorasyon için. Teşekkürler Ikbal, bize sağladığın rahat ve konfor için.
Tekrar görüşmek dileğiyle, Fatma ve Ilhan Uysal 

Resim: Uçhisar Kale, Kapadokya / Photo by Evelyn Kopp ASMALI CAVE HOUSE

UÇHİSAR KASABASI

Kapadokya’nın kalbinde, hala zengin geçmişi ve gelenekleri, güler güzlü ve misafirperver halleriyle yaşayan insanlar,
küçük farklı bir dünya.

Foto Galeri


KAPADOKYA

Kaya oluşumlar içinde gizemli vadiler, mağaralar da gizli kiliseler ve manastırlar. Macera ve doğa meraklılarının keşfe çıkmakları için mükemmel bir yer.

Foto Galeri

Ziyaretçi Defteri  ASMALI CAVE HOUSE Kapadokya

YENİ GÖRÜŞLER

Misafirlerimizin daha fazla görüş ve fotoğraflarıyla Ziyaretçi Defterimizde gezintiye çıkın.

FOTOĞRAFÇILAR İÇİN CENNET

İster bireysel, isterse küçük foto tur üyelerinden olan tüm amatör fotoğrafçılar için Kapadokya tam anlamıyla bir cennet. Muhteşem manzarası, sıra dışı vadi ve kaya oluşumları, hala doğal kalmış insanları ve mimarisi. Daha fazla bilgi için, lütfen bizimle doğrudan irtibata geçin.